KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13524137
nr 1352 4137
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Regatta + Stilleben med vinflaska. Signerade. Olja på duk, 54x37 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:31:55
5/10 19:25:49